Hayal edin, biz inşa edebiliriz!

Biz Kimiz? 

Asaf Teknoloji güvenlik alanında müşterilerimizin çağdaş ve artan ihtiyaçlarını karşılamak adına geniş bir uygulama ve ürün yelpazesi için bireysel ürünler değil  komple çözüm çalışmaları yaparak geliştirme ve uygulamayı kendine amaç edinmiştir. (konut ve küçük ofisler, evler, orta büyük ticari binalar- depolar, mağazalar vb.).
 
Zaman, zaman yapılan geri bildirimler ile müşterilerden gelen beklenti , istek ve ihtiyaçları doğrultusunda  ürün gamlarını geliştirmekte gerekli ARGE çalışmaları ile sürekli kendini yenilemektedir.  

Hizmetlerimiz
Asaf Teknoloji olarak, müşterilerimize çeşitli güvenlik ve yangın önleme hizmetleri sunmaktan gurur duyuyoruz. Bu hizmetler arasında Yangın İhbar Sistemi, CCTV Kamera Sistemi, Hırsız Alarm Sistemi, Yangın söndürme sistemleri ve  Erken uyarı sistemleri gibi birçok farklı çözüm bulunmaktadır.

Müşteri Odaklı Yaklaşım
Müşterilerimizin güvenliği bizim önceliğimizdir. Asaf Teknoloji olarak, her müşterimizin benzersiz ihtiyaçlarına özel çözümler sunarak, güvenlik standartlarını yükseltmeye ve müşterilerimizin güvende hissetmelerini sağlamaya odaklanıyoruz.
Asaf Teknoloji olarak, güvenlik ve yangın önleme konularında sizlere yardımcı olmak için buradayız. Daha fazla bilgi veya teklif almak için bize ulaşmaktan çekinmeyin. İhtiyaçlarınıza uygun güvenlik çözümleri sunmaktan mutluluk duyarız.

 

İletişim için:

Telefon: 0543 831 16 05

E-Posta: gokhanyks@gmail.com

Asaf Teknoloji olarak, güvenliğinizi sağlamak için buradayız. Size hizmet etmek için sabırsızlanıyoruz.

Translation missing: tr.general.search.loading